فرمانده عملیات بصره از تایید دستگیری ۴ عنصر تکفیری داعش توسط نیروهای عراقی خبر داد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از بغداد الیوم، چهارمین مرحله از عملیات «وعده صادق» در شهر بصره عراق همچنان ادامه دارد. نیروهای عراقی در جریان این عملیات دستاوردهایی را تاکنون محقق ساخته‌اند.

بر اساس این گزارش، نیروهای عراقی که از روز گذشته چهارمین مرحله از عملیات وعده صادق را آغاز کرده‌اند، موفق شدند ۴ عنصر تکفیری داعش را که پیشتر هم تحت تعقیب بودند، شناسایی کرده و آنها را بازداشت کنند.

«اکرم صدام مدنف» فرمانده عملیات بصره دیروز دوشنبه ضمن تأیید خبر آغاز چهارمین مرحله از عملیات وعده صادق در این شهر، گفت: هدف اصلی و اساسی از این عملیات مقابله با بقایای عناصر داعش است.

فرمانده عملیات بصره در ادامه عنوان کرد: نیروهای عراقی در ساعات نخست آغاز چهارمین مرحله از عملیات وعده صادق توانستند تعدادی از عناصرِ تحت تعقیب را شناسایی و بازداشت کنند. اخبار این عملیات متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

پیشتر نیز فرمانده عملیات بصره از موفقیت آمیز بودن مرحله سوم عملیات وعده صادق در این شهر خبر داده بود. وی گفته بود: در جریان مرحله سوم عملیات وعده صادق شمار زیادی از تکفیریها بازداشت و مقادیر بسیاری از تسلیحات و تجهیزات نظامی آنها کشف و ضبط شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز