فالح الفیاض در سخنانی در محل ترور شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس بیان کرد: سازمان الحشد الشعبی به خون‌های پاک ریخته شده وفادار است.

به گزارش مرور نیوز، « فالح الفیاض » رئیس الحشد الشعبی عراق بامداد امروز (یکشنبه) در سخنانی در محل ترور شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس، بر ادامه راه شهدای مقاومت تأکید کرد.

به نوشته المعلومه، الفیاض گفت: «ابومهدی المهندس، مهندس الحشد الشعبی بود و این سازمان را تأسیس، اداره و رهبری کرد و ما هر روز شهید المهندس را یاد کرده و هر ساعت نبود او را احساس می‌کنیم.»

او با بیان اینکه الحشد الشعبی تمامی ارزش‌های والا را حفظ می‌کند، افزود: «ما در مکانی شرف حضور داریم که خون رهبران راه پیروزی حاج قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی المهندس ریخته و بدنشان در راه خدا تکه تکه شد.»

فالح الفیاض تأکید کرد که اولین معنای خونخواهی از رهبران مقاومت و این دو شهید بزرگوار این است که با آنان تجدید پیمان کرده و خود را خالص کنیم.

او گفت که الحشد الشعبی یک امت است و این امت همواره به خون‌های پاک ریخته شده وفادار است.

فرودگاه بغداد و محل شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، شب گذشته تا ساعاتی از بامداد محل حضور خیل عظیم مردم عراق بود.

دولت آمریکا در بامداد ۱۳ دی سال ۱۳۹۸ در اقدامی تروریستی سپهبد حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه و ابومهدی المهندس، جانشین رئیس الحشد الشعبی را به همراه نیروهای همراه آن دو در نزدیکی فرودگاه بغداد هدف قرار داد و به شهادت رساند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز