«محمد ناصر العاطفی»، وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن اعلام کرد: سربازان و افسران صهیونیست در مراکز فرماندهی در بسیاری از مناطق اشغال شده یمن فعالیت می‌کنند و در حال فعالیت در شبکه‌های شنود و جاسوسی هستند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از شبکه خبری المیادین، «محمد ناصر العاطفی»، وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن از فعالیت‌های افسران رژیم صهیونیستی در مناطق اشغال شده جنوب این کشور خبر داد.

او گفت: سربازان و افسران صهیونیست در مراکز فرماندهی در بسیاری از مناطق اشغال شده یمن فعالیت می‌کنند و در حال فعالیت در شبکه‌های شنود و جاسوسی هستند.

العاطفی افزود: متأسفانه کسانی که به این افراد خدمت رسانی می‌کنند از شهروندان کشور‌های عضو ائتلاف متجاوز عربی هستند.

او گفت: شهادت در راه خدا و برای حاکمیت یمن شرف است و ما از شهیدانمان به بزرگی و عزت یاد می‌کنیم.

وزیر دفاع یمن اعلام کرد: کشور‌های عضو ائتلاف متجاوز عربی خیانتکار بوده و ده‌ها سال است که کشورهایشان را فروخته‌اند و امروز درصدد تحویل و فروش خاک یمن به رژیم صهیونیستی و کشور‌های خارجی هستند.

وزیر دفاع یمن تاکید کرد سال جدید برای دشمنان امت اسلام و یمن و ملت آزاده آن دردآور خواهد بود.

«سرتیپ عبدالله یحیی الحاکم»، رئیس هیئت اطلاعات نظامی یمن، نیز با اعلام اینکه در سال ۲۰۲۰ میلادی دستاورد‌های بزرگی در نبرد با متجاوزان ائتلاف سعودی به دست آمد، تاکید کرد نیرو‌های یمنی برنامه‌هایی برای سال ۲۰۲۱ دارند که دشمن متجاوز را غافلگیر خواهد کرد.

او به رژیم صهیونیستی درباره هرگونه اقدام علیه این کشور هشدار داد و گفت: اسرائیل باید هشدار‌های ما را جدی بگیرد و هیچگونه اقدام متوحشانه یا ماجراجویی و سرکشی را که عواقب خوبی ندارد، مرتکب نشود.

محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش انصارالله نیز تاکید کرد که یمن در حال پیشبرد جنگ فراگیر خود در رد تبعیت از آمریکا و رژیم صهیونیستی است و در این زمینه شهدای زیادی را در دفاع از آرمان خود تقدیم کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز