سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی سقوط پرنده این رژیم در نوار غزه را تایید کرد.

به گزارش مرور نیوز، پس از گزارش اخیر درباره سرنگون شدن یک کوادکوپتر صهیونیست‌ها در حریم لبنان، منابع صهیونیستی، امروز (سه‌شنبه)، گزارش دادند که یک پرنده این رژیم در نوار غزه سقوط کرده است.

خبرگزاری فلسطینی «شهاب» به نقل از وبگاه صهیونیستی «والا» گزارش داد که یک پرنده ارتش رژیم صهیونیستی (پهپاد) در نوار غزه سقوط کرده است.

تنها چند لحظه پس از انتشار این گزارش، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز سقوط این پرنده را جنوب نوار غزه تأیید کرد و مدعی شد که این پرنده در جریان فعالیت‌های نیروهای ارتش این رژیم سقوط کرده است.

برخی منابع فلسطینی گزارش دادند که این پرنده در شرق «خان یونس» سقوط کرده و نیروهای مقاومت آن را تحت کنترل خود درآورده‌اند.

هنوز نیروهای مقاومت مستقر در نوار غزه بیانیه‌ای در خصوص اینکه این پرنده ساقط شده یا سقوط کرده است، منتشر نکرده‌اند.

این سومین پرنده رژیم صهیونیستی است که طی چند روز گذشته یا سرنگون شده یا سقوط کرده است. پیش از این یک پرنده صهیونیست‌ها در حریم لبنان و دیگری در نوار غزه سرنگون شده بود.

رزمندگان جنبش حزب‌الله لبنان، روز گذشته، اعلام کردند که یک کوادکوپتر رژیم صهیونیستی را پس از نفوذ به حریم هوایی لبنان ساقط کرد‌ه‌اند.

دو روز پیش نیز‌ منابع فلسطینی از سرنگونی یک پرنده شناسایی رژیم صهیونیستی در گذرگاه بیت حانون (ایرز) در  شمال نوار غزه خبر داده بودند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز