نیروهای پلیس واشنگتن دی سی از بازداشت یک زن مسلح در نزدیکی کاخ سفید خبر دادند.

به گزارش مرور نیوز، رسانه‌ها ضمن انتشار خبر بازداشت یک زن مسلح در نزدیکی کاخ سفید از تداوم حضور نظامیان گارد ملی آمریکا در پایتخت این کشور تا دستکم پاییز سال ۲۰۲۱ خبر دادند.

رسانه‌های غربی شامل «دیلی میل» گزارش دادند، یک زن ۶۶ ساله‌ مسلح آمریکایی که مدعی بود حامل نامه‌ای برای جو بایدن رییس جمهور آمریکا است، در نزدیکی کاخ سفید بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، نیروهای پلیس واشنگتن دی سی اعلام کردند، این زن مسلح را به دلیل حمل غیرقانونی و بدون مجوز سلاح در یک رستوران واقع در نزدیکی کاخ سفید بازداشت کردند.

بازداشت این زن مسلح در شرایطی صورت گرفته که تدابیر امنیتی شدید در پایتخت آمریکا از زمان حمله مرگبار ششم ژانویه (۱۷ دی) هواداران دونالد ترامپ به کنگره این کشور همچنان برقرار است و طبق گزارش رسانه‌های غربی احتمال آن می رود که نظامیان گارد ملی تا پاییز سال جاری میلادی در پایتخت بمانند.

طبق گزارش‌ها، زن مسلحی که در نزدیکی کاخ سفید بازداشت شد، پیش از بازداشت شدن به ماموران پلیس گفته بود نامه‌ای برای جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا دارد.

رسانه‌ها جزئیات بیشتری درباره نام و هویت این زن مسلح آمریکایی منتشر نکردند و اداره پلیس پایتخت این کشور هم تنها خبر بازداشت این زن مسلح را به دلیل داشتن یک سلاح بدون مجوز تایید کرده است.

در روزهای اخیر و به دنبال برگزاری جلسات استیضاح دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا به اتهام تحریک حمله هوادارانش به کنگره این کشور که حداقل پنج کشته بر جا گذاشت، تدابیر امنیتی در واشنگتن دی سی تشدید شده بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز