یک انفجار در شهر درعا و در نزدیکی یک مرکزی رأی گیری، تنها ساعاتی پس از آغاز رأی‌گیری برای انتخابات ریاست‌جمهوری سوریه روی داد.

به گزارش مرور نیوز، برخی منابع رسانه‌ای از شنیده شدن صدای انفجار در نزدیکی یکی از مراکز رأی‌گیری در شهر سوری «درعا» خبر دادند.

خبرگزاری «اسپوتنیک» در خبری فوری اعلام کرد که این انفجار در شهر درعا و در نزدیکی یک مرکزی رأی گیری، تنها ساعاتی پس از آغاز رأی‌گیری برای انتخابات ریاست‌جمهوری سوریه روی داد.

هنوز جزئیات بیشتری از این انفجار و قربانیان احتمالی آن منتشر نشده است.

انتخابات ریاست جمهوری سوریه از ساعت هفت صبح امروز به وقت محلی در تمامی استانهای این کشور آغاز شد.به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، مردم سوریه در پای صندوقهای رأی حضور دارند تا رئیس جمهور آینده خود را از میان سه نامزد که عبارتند از؛ «بشار اسد»، «عبدالله عبدالله»،و «محمود مرعی» انتخاب کنند.با بازگشایی ۱۲ هزار و ۱۰۲ شعبه اخذ رأی، تمامی فعالیتهای انتخاباتی این نامزدها به پایان رسیده است. به نوشته سانا، در این دور از انتخابات، در داخل و خارج از سوریه، بیش از ۱۸ میلیون نفر واجد شرایط رأی هستند.

«نوری فارس» عضو کمیسیون قضایی عالی انتخابات صبح امروز با آغاز رأی‌گیری انتخاباتی گفت که پیش از زمان برگزاری انتخابات، تمامی مقدمات لازم برای انجام فرآیند انتخابات فراهم شده است. تمامی اقدامات پیشگیرانه ویژه و مربوط به جلوگیری از ویروس کرونا صورت گرفته است تا شهروندان به آسانی بتوانند در انتخابات شرکت کنند.

در حال تکمیل..

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز