خلیل الحیه گفت: همه ویرانی‌های ناشی از حملات رژیم اشغالگر را بازسازی خواهیم کرد و از همه برادران خود در سراسر جهان می‌خواهیم در این بازسازی مشارکت کنند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، خلیل الحیه، یکی از مسئولان ارشد جنبش حماس با بیان اینکه موشک‌های مقاومت دشمن را خوار و ذلیل ساخت، بر اطمینان از زوال و نابودی رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

بر این اساس، خلیل الحیه در همایش بزرگداشت شهدای نوار غزه در خان یونس گفت: جان فشانی‌ها و فداکاری‌ها در راه رسیدن به آزادی و پاک کردن لوث وجود رژیم اشغالگر از سرزمین مان، ما را تضعیف نمی‌کند. جان فشانی‌ها ما را تضعیف نکرده و تقدیم شهدا ما را زمین گیر نمی‌کند و صدای جنگنده‌ها و توپخانه‌ها ما را نمی‌ترساند.

وی تصریح کرد: ما در آستانه یک پیروزی نزدیک قرار داریم، نزدیکتر از آنچه دیگران تصور می‌کنند. برخی‌ها گمان می‌کردند این دشمن شکست ناپذیر است، ولی ما شکستش دادیم و شهرهایش را پر از رعب و ترس کردیم. ما در مرحله تعیین کننده‌ای از تاریخ جهاد، مبارزه و پیروزی خود قرار گرفته ایم. ما ملتی هستیم که به سوی آزادی، رهایی از یوغ اشغالگران و زدودن دشمن از سراسر خاک فلسطین حرکت می‌کنیم. ما مطمئن هستیم دشمن به سوی زوال و نابودی در حرکت است.

الحیه افزود: ملت ما و همه گردان‌های مقاومت وابسته به همه گروه‌های فلسطینی در این نبرد و پیروزی متحد شدند. نبرد سیف القدس در پاسخ به جنایت‌های رژیم اشغالگر در قدس و محله شیخ جراح صورت گرفت و ما به دشمن می‌گوییم اگر به اقدامات تجاوزکارانه خود بازگردد ما نیز به دفاع از خود و حمله باز خواهیم گشت. نبرد سیف القدس واقعیت رژیم اشغالگر را آشکار کرد و حملات مقاومت ذلیلش ساخت. این ضعیفان بودند که دشمن را بزرگ می‌پنداشتند، ولی ضربات مقاومت این دشمن را خوار و ذلیل ساخت و به آن شکست سختی تحمیل کرد.

وی خاطرنشان کرد: همه ویرانی‌های ناشی از حملات رژیم اشغالگر را بازسازی خواهیم کرد و از همه برادران خود در سراسر جهان می‌خواهیم در این بازسازی مشارکت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز