نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی و ۱۳۰ کارمند عضو کنست به دلیل ارتباط با افراد مبتلا به ویروس کرونا قرنطینه شدند.

به گزارش مرور نیوز، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از قرنطینه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی و ۱۳۰ کارمند عضو کنست به دلیل ارتباط با افراد مبتلا به ویروس کرونا خبر دادند.

به گفته این رسانه‌ها، پس از تشخیص ابتلای ۴ کارمند کنست این رژیم به کرونا که برخی از آن‌ها مشکوک به ابتلای به اومیکرون هستند، به ۱۳۰ کارمند کنست (پارلمان این رژیم)، بنیامین نتانیاهو، رئیس حزب مخالف توصیه شده است خود را قرنطینه کنند.

طبق گزارش رسانه‌های عبری زبان، نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی دیروز (جمعه) در یک جلسه تمرینی ورزشی در «کنست» شرکت کرده بود.

گفته شده که ابتلای مربی این تمرین در پارلمان رژیم صهیونیستی به ویروس کرونا تایید شد و به دنبال آن، نتانیاهو به دلیل ارتباط با این فرد که گفته می‌شود به سویه امیکرون مبتلا بوده است، به قرنطینه رفته است.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی در ابتدای آذر ماه اعلام کرد یک مورد ابتلای به سویه امیکرون در مسافری که از مالاوی باز می‌گشت ثبت شده است و به دنبال آن نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از در آستانه وضع اضطراری بودن در اراضی اشغالی سخن گفت.

کشف سویه جدید ویروس کرونا در آفریقای جنوبی به دلیل جهش‌های پیچیده، به مراتب خطرناک‌تر از سویه‌های قبلی بوده و تهدیدی بزرگ برای کشور‌ها محسوب می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز