شاخه نظامی جنبش فتح هشدار داد، در صورتی که آسیبی به ناصر ابوحمید، اسیر بیمار فلسطینی وارد شود، زمین را زیر پای اشغالگران اسرائیلی به آتش خواهیم کشید.

به گزارش مرور نیوز به نقل از شبکه خبری المیادین، گردان‌های شهدای الاقصی، شاخه نظامی جنبش فتح هشدار داد: در صورتی که هرگونه آسیبی به ناصر ابوحمید، اسیر فلسطینی وارد شود، زمین را زیر پای اشغالگران اسرائیلی به آتش خواهیم کشید.

چند تن از نیروهای گردان‌های شهدای الاقصی، شاخه نظامی جنبش فتح در ویدیویی در حالی که با سلاح‌های خود در اردوگاه الامعری در استان رام‌الله در حال قدم زدن هستند، از رهبران فلسطین خواستند برای آزادی ابوحمید از اسارت رژیم صهیونیستی اقدامی انجام دهند.

ناصر ابوحمید، برادر این اسیر فلسطینی روز جمعه تاکید کرد که اوت گذشته ابتلای برادرش به یک تومور بدخیم تایید شد، با این حال وضعیت جسمانی او از سوی اشغالگران اسرائیلی نادیده گرفته می‌شود و همین مساله در چند روز گذشته به وخامت حالش منجر شد.

باشگاه اسیران فلسطینی نیز روز چهارشنبه اعلام کرد که ناصر ابوحمید، اسیر ۴۹ ساله فلسطینی مبتلا به سرطان بوده و از روز سه‌شنبه هوشیاری خود را از دست داده و در بیمارستان برزلای واقع در اراضی اشغالی بستری است و در حال حاضر به دستگاه تنفس مصنوعی متصل است و شرایط جسمانی او با سرعت در حال وخیم شدن است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز