ارتش سوریه مانع از عبور کاروان نظامیان تروریست آمریکایی از منطقه تل تمر شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ارتش سوریه روز شنبه از عبور کاروانی از خودرو‌های نظامیان اشغالگر آمریکایی از منطقه تل تمر در حومه شمال غرب الحسکه جلوگیری و آنان را وادار به ترک منطقه کرد.

بر این اساس، منابع محلی در این باره اعلام کردند: کاروانی متشکل از ۴ خودرو نظامی نیرو‌های اشغالگر آمریکایی قصد ورود به روستای قبور الغراجنه در شمال شهرک تل تمر را داشتند که نیرو‌های ایست و بازرسی ارتش سوریه آنان را توقیف و وادار به عقب نشینی و ترک منطقه کردند.

مقابله ارتش سوریه با کاروان‌های نظامیان اشغالگر آمریکایی که درصدد تردد غیرقانونی و بدون اجازه در مناطق مختلف خاک این کشور هستند، تازگی ندارد. پیش از این نیز در هشتم دی ماه جاری، رسانه‌های رسمی سوریه گزارش دادند ارتش این کشور یک کاروان نیرو‌های آمریکایی را در یک ایست بازرسی در حومه جنوبی قامشلی مجبور به عقب‌نشینی کرده است.

ارتش سوریه پیشتر نیز یک کاروان نیرو‌های آمریکایی را که تا نزدیک روستای "الدرداره" در حومه شمالی الحسکه آمده بودند، از آنجا بیرون کرده بود. ارتش سوریه در تاریخ ۲۸ دسامبر گذشته نیز از ورود کاروانی از ۵ خودروی نظامی نیرو‌های اشغالگر آمریکایی به روستای الدرداره در حومه شمالی الحسکه جلوگیری و آنان را وارد کرده بود از منطقه دور شوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز