رئیس دفتر کارکنان کاخ سفید گفت: میزان رضایتمندی از بایدن کم است اما او هم می‌تواند در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ پیروز شود.

به گزارش مرور نیوز، رئیس دفتر کارکنان کاخ سفید با اشاره به میزان پایین رضایتمندی از ماکرون و پیروزی مجدد او در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه گفت: میزان رضایتمندی از بایدن هم کم است اما او هم می‌تواند در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ پیروز شود.

به نوشته روزنامه دیلی میل، به نظر می‌رسد که این اظهارات از سوی "رون کلین"، رئیس دفتر کارمندان کاخ سفید واکنشی غیرمستقیم به انتقادها از جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا و میزان پایین رضایتمندی از وی باشد.

رئیس دفتر کارمندان کاخ سفید گفت، میزان رضایت از امانوئل ماکرون در نظرسنجی‌ها پایین بود اما او توانست در انتخابات ریاست جمهوری با ۵۸ درصد آرا پیروز شود.

بر اساس نظرسنجی اخیر موسسه Morning Consult، میزان رضایت از بایدن ۴۰ درصد است. این مساله باعث شده تا برخی از دموکرات‌ها نگران شوند که او شاید در انتخابات میان دوره‌ای نوامبر کل حزب را تحت تاثیر قرار دهد.

نظرسنجی اخیر موسسه گالوپ نیز مشخص کرد که میزان رضایتمندی از بایدن ۴۱ درصد است که پایین‌ترین میزان در میان تمامی روسای جمهوری آمریکا پس از جنگ دوم جهانی است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز