دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنرانی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس، اعلام کرد که وحدت و اتحاد مردمان فلسطین در تمامی زمینه‌ها، رمز و اساس پیروزی ما در برابر رژیم اشغالگر است.

به گزارش مرور نیوز، زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اعلام اینکه قدس عنوان، هویت، دین، تاریخ و عقیده اعراب و مسلمانان جهان است، بیان کرد که بر همه ما واجب است در مقابل تجاوزات رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی با هرآنچه که در دست داریم، مقاومت کنیم.

 دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنرانی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس، اعلام کرد که وحدت و اتحاد مردمان فلسطین در تمامی زمینه‌ها، رمز و اساس پیروزی ما در برابر رژیم اشغالگر است. وی این اتحاد را اولویت همه چیز دانست و از همه طرف‌ها خواست در جهت حمایت و تقویت این اتحاد گام بردارند.

النخاله تاکید کرد: وحدت نیروهای مقاومت عربی و اسلامی در مقابله با پروژه صهیونیستی و همکاری و همگرایی هر چه بیشتر جهت مقاومت در برابر این پروژه، رکن مهمی برای شکست رژیم جعلی اسرائیل است.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین اضافه کرد؛ روز جهانی قدس که امام خمینی (رضی‌الله‌) آن را برگزید، امسال مصادف با اولین سالگرد جنگ سیف‌القدس است که مردم ما و رزمندگان دلاور ما در آن روز، دلاورانه در برابر رژیم صهیونیستی جنایتکار مقاومت کردند.

 وی اشاره کرد که "این موجودی که بر ویرانه‌های مردم ما پدید آمده، با کشتار، ویران کردن و قتل‌عام‌ها،  مردم ما را در همه جای زمین آواره و مقدسات ما را تصرف کرده و این وظیفه را بر دوش ما گذاشته که با هرآنچه که در دست داریم به مقاومت در برابر هتک حرمت مسجد الاقصی و تجاوزات رژیم صهیونیستی به فلسطین و فلسطینیان بایستیم."

النخاله در نهایت اعلام کرد که مقاومت به اذن خدا پیروز خواهد شد و خواهد توانست، قدس را آزاد کند و پرچم پیروزی را در صحن‌های آن مسجد به اهتزاز در آورد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز