در پی یورش صهیونیست ها به منطقه «سلوان» واقع در قدس اشغالی درگیری شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت و شماری از فلسطینیان بازداشت شدند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از خبرگزاری سما، نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامات خود علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی، امروز شنبه به منطقه «سلوان» واقع در قدس اشغالی یورش بردند.

بر اساس این گزارش، به دنبال یورش گسترده صهیونیستها به قدس اشغالی درگیری شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت. شاهدان عینی اعلام کردند که در این درگیری ها شماری از فلسطینیان بازداشت شدند.

پیش از این، منابع فلسطینی اعلام کردند که از آغاز سال جاری میلادی تاکنون بیش از ۱۲۰۰ فلسطینی توسط صهیونیست‌ها در کرانه باختری بازداشت شده‌اند. منابع مذکور تأکید کردند که ۳۵۰ نفر از بازداشت شدگان در واقع کسانی هستند که رژیم صهیونیستی اتهام دست داشتن در عملیات‌های مقاومتی و استشهادی در اراضی اشغالی را به آنها نسبت داده است.

چندی پیش محمود الزهار از رهبران جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در گفتگو با خبرگزاری آناتولی با تاکید بر اینکه بازدارندگی ایجاد شده توسط نیروهای مقاومت مانع از هر گونه حمله رژیم صهیونیستی و ترور رهبران فلسطینی می‌شود، اظهار داشت: هر گونه تلاش برای ترور یحیی السنوار رهبر جنبش حماس با واکنش قاطع روبرو خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز