رئیس جمهوری سابق آمریکا گفت: ایالات متحده در حال افول است، بیگناهان در خیابان‌ها کشته می‌شوند و مقامات فعلی بیهوده به مردم کشورهای دیگر موعظه کرده و درس اخلاق می‌دهند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا همچنین گفت که اجرای قانون در دولت جو بایدن، رئیس جمهوری کنونی این کشور درحال فروپاشی است و مردم بیگناه در ایالات متحده در رنج هستند.

وی در یک کارزار انتخاباتی در لاس وگاس گفت: ما ملتی در حال انحطاط هستیم. ما هرگز اینطور نبوده‌ایم. کشورمان در حال به زانو در آمدن و تحقیر شدن در برابر جهان است.

رئیس جمهوری سابق آمریکا افزود: با این حال هنوز هم داریم به دیگر کشورها و دیگر مردمان درباره دموکراسی‌هایشان امر و نهی می کنیم درحالیکه خیابان‌ها پر است از خون افراد بیگناه. اگر این وحشی‌گری به سرعت متوقف نشود و تغییر نکند، ما دیگر کشوری نخواهیم داشت.

ترامپ با اشاره به افزایش میزان و نرخ کشتار، ماشین دزدی و سرقت‌های مسلحانه، جرایم سازمان یافته و تیراندازی چهارم ژوئیه در آمریکا گفت: قبل از هر چیز باید کشورخود را امن تر کرد. دولت کنونی ایالات متحده سیاست‌های ضعیفی در مقابله با جرایم دارد.

رئیس جمهوری سابق ایالات متحده همچنین گفت، مرز کشور در وضعیت بد و آنارشی است و آمریکا در حال حاضر با معضل مواد مخدر روبروست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز