دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی هفتمین شب محرم تاکید کرد پرونده انفجار بندر بیروت باید به دور از سیاسی بازی، عادلانه و سریعتر رسیدگی شود.

به گزارش مرور نیوز، دبیرکل حزب الله لبنان، پرونده انفجار بندر بیروت باید به دور از سیاسی بازی، عادلانه و سریعتر رسیدگی شود.

سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی هفتمین شب محرم با اشاره به آشکار شدن دروغ‌های برخی احزاب و طرف‌های خارجی به حزب الله در این انفجار گفت، از خون کشته شدگان مظلوم این انفجار برای رسیدن به اهداف سیاسی شان استفاده کردند، در همان ساعات اولیه انفجار تهمت زدند که انبار موشک حزب الله منفجر شده است بعد از تحقیقات ارتش، نیرو‌های امن داخلی لبنان و حتی نیرو‌های فرانسوی و اف بی آی امریکا، معلوم شد که این دروغ محض است، بعد نیترات آمونیوم را به ما نسبت دادند که ان هم معلوم شد دروغ است، همه این بازی‌های سیاسی باعث شد روند اصلی پرونده دو سال منحرف شود، روند رسیدگی و بررسی این پرونده باید از بازی‌های سیاسی خارج شود.

سید حسن نصرالله با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی با نگاهی عمیق به موضوعات مختلف مسئله جهاد تبیین را در اولویت قرار داده اند، جنگ در جبهه فرهنگی و رسانه‌ای را بسیار حساس دانست.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز