ابو حمزه سخنگوی گردان‌های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی تصریح کرد که رژیم صهیونیستی را از قتل و کشتار فلسطینیان برحذر می‌داریم، زیرا چنین اقدامی آغازگر جنگ خواهد بود.

به گزارش مرور نیوز، جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن هشدار به رژیم صهیونیستی نسبت به هدف قرار دادن شرکت کنندگان در تظاهرات بازگشت امروز در مرز غزه، تاکید کرد که قتل و کشتار غیرنظامیان، موجب آغاز جنگ خواهد شد.

ابو حمزه سخنگوی گردان‌های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی تصریح کرد که رژیم صهیونیستی را از قتل و کشتار فلسطینیان برحذر می‌داریم، زیرا چنین اقدامی آغازگر جنگ خواهد بود.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وی تصریح کرد که ملت فلسطین عزم خود را برای شکستن محاصره غزه جزم کرده و تجاوزات و جنایات رژیم صهیونیستی هرگز نمی‌تواند آنها را بازدارد.

ملت فلسطین تصمیمی صریح درباره پایان دادن به محاصره ظالمانه صهیونیستی علیه غزه گرفته و هرگز این ملت تحت هیچ شرایطی زیر محاصره زندگی نخواهند کرد.

وی از ملت فلسطین خواست در سالروز زمین و دومین سالگرد تظاهرات بازگشت و شکستن محاصره برای رساندن پیام پایداری و رویکرد مسالمت‌آمیز خود در برابر اشغالگران و طرح‌های نابودکننده آنها مشارکت کنند.

سخنگوی گردان‌های قدس بار دیگر با ابراز اطمینان نسبت به ملت فلسطین که خاستگاهی وفادار به مقاومت بوده‌اند، تاکید کرد: کوه پایداری ملت فلسطین تمام توطئه‌ها را درهم خواهد شکست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز