افزونه (DLC) جدید دهکده رزیدنت اویل (Resident Evil Village) خط داستانی خانواده وینترز (Winters) را به پایان خواهد رساند.

به گزارش مرور نیوز، استودیوی کپکام فاش کرده است که DLC جدید بازی Resident Evil Village بنام سایه های رز (Shadows of Rose) آخرین بازی در خط داستانی خانواده وینترز (Winters) را تشکیل خواهد داد. کنتو کینوشیتا، مدیر بازی رزیدنت اویل در صحبت با سایت IGN گفت که کپکام (Capcom) در حال ایجاد DLC جدید به طور خاص برای پایان دادن به داستان خانواده وینترز است.

خط اصلی داستانی این افزونه بر روی آزمایش ها و مصیبت های خانواده وینترز از زمان رزیدنت اویل 7 که قهرمان داستان اتان وینترز در حال جستجوی دوست دختر گمشده خود میا در خلیج باتلاقی لوئیزیانا بود متمرکز شده است. دهکده داستان خانواده را در اروپای شرقی ادامه میدهد و اتان در رد پای دختر تازه متولد شده اش رز بود که در جریان معرفی بازی ربوده شده بود.

داستان Shadows of Rose، که بخشی از بزرگتر Winters' Expansion را تشکیل می‌دهد، دهه‌ها پس از وقایع دهکده رزی (Resi) اتفاق می‌افتد و حول یک رز بالغ می‌چرخد.

احتمالاً Resident Evil 9 (یا هر نام دیگری) یا شخصیت‌های جدیدی را معرفی می‌کند یا تمرکز را به یکی از چهره‌های آشناتر سری برمی‌گرداند.

این DLC در 28 اکتبر از تاریکی بیرون خواهد آمد. اگر یک داستان جدید و یک حالت سوم شخص برای جلب توجه شما کافی نیست، شاید برایتان جالب باشد که بدانید لیدی دیمیترسک (Lady Dimitrescu) قابل بازی را نیز به حالت Mercenaries بازی اضافه می کند.

 

ezgif.com-gif-maker(1)

ezgif.com-gif-maker(3)

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز