فرمانده نیروی دریایی در جمع کادر درمانی این نیرو ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت برای مقابله با بیماری منحوس کرونا عنوان کرد: امروز، واژه‌ی امنیت با سفید پوشان سلامت معنا پیدا کرده است.

به گزارش مرور نیوز، دریادار شهرام ایرانی روز سه شنبه در جمع کادر درمانی نیروی دریایی ارتش ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات بی شائبه کادر درمان و ارج نهادن به مقام شامخ شهدای مدافع سلامت گفت: سلامت پایه اول امنیت و کادر درمان ستون امنیت هستند، زیرا اگر زحمات شما عزیزان نبود امروز همرزمان ما نمی توانستند در عمق دریاها به خوبی انجام وظیفه کنند.

 وی افزود: بدون شک تلاش و زحمات شبانه روزی کادردرمانی به خصوص پزشکان، همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند دارای ارزش و اهمیت فراوانی است که این مهم را تمام اقشار جامعه نیز به خوبی می دانند و بر آن صحه می‌گذارند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش سفید پوشان سلامت را نماد ایثار و از خود گذشتگی جامعه دانست و خاطر نشان کرد: در زمان شیوع ویروس منحوس کرونا و تا کنون مراکز آموزشی ما که پذیرای جوانان این مرز و بوم جهت انجام خدمت مقدس سربازی است دچار کمترین آسیب ممکن شد و هیچ گاه موضوع آموزش در نیروی دریایی ارتش دچار اختلال نشد که این امر هم جز با کمک کادر درمان و سلامت غیر ممکن بود.

دریادار ایرانی اضافه کرد: در نیروی دریایی ارتش امکان دسترسی سریع به همرزمان مامور ما در عمق دریاها و آب‌های آزاد امکان پذیر نیست که این امر خود گواه سختی ماموریت ها در این نیرو است که با عنایت خداوند متعال و حمایت کادر درمان این نیرو تا کنون از حجم ماموریت ها کاسته نشده است و پرچم جمهوری اسلامی ایران همواره در آبهای آزاد با اقتدار برافراشته است.

وی در پایان ضمن اشاره به همه‌گیری ویروس کرونا و تاثیر مستقیم آن بر کلیه فعالیت های جهانی، گفت: نیروی دریایی ارتش متاثر از این بحران جهانی نشد و ناوگروه هفتاد و پنجم این نیرو که متشکل از ناو بندر مکران و ناو شکن تمام ایرانی سهند است توانست در این برهه‌ی زمانی خاص برای نخستین بار با گذر از قاره آسیا، آفریقا و اروپا پرچم جمهوری اسلامی ایران را در دورترین نقاط دنیا به اهتزاز درآورد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز