فرمانده کل ارتش گفت: ارتقاء مهارت در نیروی زمینی سقفی ندارد، چون تهدیدات پیچیده و متنوع و غیر قابل پیش بینی هستند و مهارت ها هم باید دائم در حال ارتقا باشند.

به گزارش مرور نیوز، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش صبح امروز در مراسم اختتامیه دوره های آموزشی یگانهای نیرو مخصوص و واکنش سریع نیروی زمینی ارتش(نزاجا) اظهار کرد: تیپ ۶۵ نیرو مخصوص تیپ زبده نیروهای مسلح ‌یگانی خوشنام و مقتدر است. این تیپ برای دشمنان موجب رعب و وحشت است و برای دوستان مایه امید است.

وی افزود: داشتن چنین نیروهایی امید امروز و آینده ما هستند و سدهای فولادین دفاع از ملت و کشور ما هستید.

* ارتقاء مهارت در نیروی زمینی سقفی ندارد

سرلشکر موسوی ادامه داد: یکی از اهداف بسیار مهم ما در نیروی زمینی تربیت افراد چند مهارته و تشکیل یگانهای چند منظوره بوده که در این کار نزاجا بسیار خوب عمل کرده و اهداف تعیین شده را با زمان کمتر و دقت بالاتر طی کرده اند. ارتقاء مهارت در نیروی زمینی سقفی ندارد، چون تهدیدات پیچیده و متنوع و غیر قابل پیش بینی هستند و مهارت ها هم باید دائم در حال ارتقا باشند.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: نیرویی زمینی در مسیر نیازمندی های انقلاب و جلوتر از تهدیدات با سرعت خوبی در مسیر تحول پیش می رود. اما ایمان و اراده بالاتر از همه توانمندی ها است که حکایت از عزم درونی و جدی شما برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی به ویژه تحقق اهداف گام دوم انقلاب دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز