معاون هماهنگ‌ کننده نیروی هوایی ارتش تاکید کرد: مقاومت در تمامی ابعاد و حوزه ها، از اقتصاد گرفته تا فرهنگ و عرصه دیپلماسی، تنها راه علاج مشکلات کشور است.

به گزارش مرور نیوز، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان، معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم صبحگاه عمومی ستاد این نیرو، با اشاره به در پیش بودن یوم الله 13 آبان و مبارزه با استکبار، اظهار کرد: تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ به دستان با کفایت دانشجویان و دانش آموزان متدین و انقلابی در آبان ماه 58، نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی محسوب می شود که امام راحل عظیم الشان به‌درستی این واقعه را «انقلاب دوم» نامیدند.

وی در تشریح علل تسخیر لانه جاسوسی، خاطرنشان کرد: آمریکای جهانخوار از همان ابتدای خیزش اسلامی در ایران، در مسیر پیشروی این انقلاب، سنگ اندازی و از هیچ کوششی برای زمین زدن آن دریغ نکرد.

معاون معاون هماهننگ کننده نیروی هوایی ارتش، مرکز راهبری تمامی این کارشکنی ها را سفارت منحوس آمریکای پلید عنوان کرد و گفت: انقلاب دوم توانست طومار امپریالیسم را برای همیشه از این آب و خاک برچیند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش مقاومت را تنها راه مقابله با تهدیدات مستکبرین جهانی دانست و تاکید کرد: مقاومت در تمامی ابعاد و حوزه ها، از اقتصاد گرفته تا فرهنگ و عرصه دیپلماسی، تنها راه علاج مشکلات کشور است؛ همانگونه که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خودکفایی و خوداتکایی را یگانه رمز توسعه و پیشرفت می دانند.

امیر سرتیپ هادیان در پایان با اشاره به در پیش بودن سالروز آغاز امامت منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر(عج) گفت: افتخار نیروهای مسلح و خادمین در جمهوری اسلامی این است که در نظامی مشغول به خدمت و مجاهدت هستند که غایت و مقصود نهایی آن، زمینه سازی و تسهیل فرج آن منجی موعود است و باید این نعمت والا را شکرگزار بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز