راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان و گرامیداشت روز ملی استکبارستیزی با حضور اقشار مختلف مردم بخصوص دانش‌آموزان در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش مرور نیوز، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان و گرامیداشت روز ملی استکبارستیزی با حضور اقشار مختلف مردم بخصوص دانش‌آموزان در مقابل محل سابق لانه جاسوسی برگزار شد.

گفتنی است، دانشجویان و دانش‌آموزان پیش از آغاز این مراسم با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون ضداستکباری، در خیابان‌های منتهی به محل سابق لانه جاسوسی حضور پیدا کردند و ضمن سردادن شعارهایی هرنوع سازش و مذاکره با آمریکا را محکوم کردند.

بنا بر گفته قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، قریب به ۱۵۰ عکاس و خبرنگار خارجی اعلام آمادگی کردند تا این راهپیمایی را پوشش دهند. قریب به ۲ هزار خبرنگار نیز در کشور ما منعکس کننده این رویداد در سراسر کشور خواهند بود.  

قرار است امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در این مراسم سخنرانی کند.

بسیاری از مسئولان، شخصیت‌ های سیاسی و افراد مشهور در کنار مردم در مراسم روز ۱۳ آبان شرکت کردند.

در مسیر راهپیمایی روز ١٣ آبان ماه امسال برخی از نهادهای دولتی و غیر دولتی با محوریت فعالیت های فرهنگی و هنری همانند سال‌های گذشته غرفه‌های خود را بر پا کردند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در واکنش به جنایات گسترده آمریکا در سطح جهان، پرچم آمریکا را آتش زدند.

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ و اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در این مراسم حضور یافتند.

سرود یار دبستانی در مراسم ۱۳ آبان توسط جمعی از دانش آموزان خوانده شد.

شرکت کنندگان در راهپیمایی ۱۳ آبان با در دست داشتن تصاویری بر نفی سازش با آمریکا تاکید کردند.

تعدادی از نمایندگان رسانه‌های خارجی برای پوشش راهپیمایی ۱۳ آبان در بین شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی حضور یافتند.

این رسانه ها با مصاحبه با شرکت کنندگان در این راهپیمایی از جمله دانشجویان و دانش آموزان از آنها سوالاتی در مورد سیاست‌های آمریکا علیه ایران و علت حضور آنها در این راهپیمایی می‌پرسیدند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز