سخنگوی دولت گفت: ۶۰ میلیون نفر به ویژه خانوار‌های کم درآمد از منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین برخوردار می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، علی ربیعی سخنگوی دولت در گفتگو با بخش خبری نیمروزی شبکه یک سیما درباره برگزاری جلسه شورای عالی اقتصادی کشور گفت: ما در مباحث اصلاح ساختار بودجه کشور و اقتصاد چهل و دومین جلسه شورای عالی اقتصادی را برگزار کردیم و در این جلسه ابتدا گزارشی از سوی عبدالرضا عبدالرضا رحمانی فضلی درباره چگونگی افزایش قیمت بنزین ارائه شد و سپس محمدباقر نوبخت نیز گزارشی را به حاضران جلسه ارائه کردند.

وی ادامه داد: سران قوا از تلاش وزیر کشور برای اجرای طرح افزایش قیمت بنزین تشکر کردند و خواستار همکاری همه دستگاه‌ها و قوا برای اجرای بهتر آن شدند.

سخنگوی دولت با تاکید بر این که یکی از موضوعات مطرح شده در این نشست چگونگی اجرای این طرح و تاکید بر حفظ و اجرای عدالت اجتماعی بود گفت: ما در این جلسه در مورد لزوم برقراری عدالت اجتماعی و برخوردار شدن ۶۰ میلیون نفر در کشور از مزایای این طرح و از جمله خانوده‌های کم درآمد بحث کردیم.

ربیعی در پایان با تاکید بر هماهنگی کامل قوه قضاییه با این طرح، اظهار کرد: هدف مهم ما از اجرای این مبارزه با قاچاق بود و نیز به مدیریت مصرف و بهتر شدن وضعیت اقتصادی توجه داشتیم که در این زمینه بحث و بررسی‌هایی صورت گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز