جانشین فرمانده سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی(ع) گفت: انقلاب اسلامی آمد که استقلال را به مردم ایران برگرداند و موفقیت را به آن‌ها هدیه کند.

به گزارش مرور نیوز، سردار غلامحسین غیب پرور جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) ظهر امروز در آیین بزرگداشت حماسه ۹ دی در مصلی گرگان گفت: قبل از انقلاب اسلامی، مردم ایران‌ همواره تحمیل‌ شده و از سوی مستکبران عالم به هیچ پنداشته می‌ شدند و به‌حساب نمی‌ آمدند. انقلاب اسلامی آمد که استقلال را به مردم ایران برگرداند و موفقیت را به آن‌ها هدیه کند.

وی افزود: انقلاب اسلامی آمد که به انسان‌های امروز بگوید که شما نوکر نیستید و شما آقا هستید و این آقایی می‌تواند در پناه اسلام و اهل‌بیت میسر شود.

جانشین فرمانده سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی(ع) با تأکید بر اینکه راهبرد دشمنان فقط و فقط براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: در ابتدای انقلاب، علما و شخصیت‌های بزرگ ما را ترور و هشت سال جنگ را بر ما تحمیل کردند. بدانید در ذهن آمریکایی‌ها یک جمله بیشتر نیست و آن‌هم براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

غیب پرور تصریح کرد: کسانی که فکر می‌ کنند با آمریکایی‌ ها می‌ توان مذاکره کرد، در اشتباه کامل هستند چون فلسفه اعتقادی آمریکایی‌ها نسبت به جمهوری اسلامی تنها این است که جمهوری اسلامی نباشد.

* موضوع تقلب رمز فتنه‌ گری بود

وی در ادامه با اشاره به اینکه موضوع تقلب، رمز فتنه‌ گری بود، گفت: ما حوادث تیرماه سال ۷۸ را از یاد نخواهیم برد. در آن سال در کوی دانشگاه فتنه درست کردند و آن زمان مردم به میدان آمدند. ۱۰ سال بعد از آن در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، چندین ماه مانده به انتخابات زمزمه تقلب انتخابات از سوی آمریکایی‌ها، اسرائیلی‌ها و برخی افراد درون کشور مطرح شد.

جانشین فرمانده سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی(ع) با اشاره به اینکه فتنه‌گری‌ها در آن زمان تا ۶ ماه ادامه داشت، اظهار کرد: با حماسه ۹ دی مردم، بساط آشوبگران جمع شد. ۹ دی با اراده و خاص شریعت رقم خورد و اگر امام زمان(عج) نمی‌خواست قلب‌های مردم تصرف نمی‌شد و به میدان نمی‌آمدند.

غیب پرور در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه بصیرت رهبر معظم انقلاب فتنه آبان امسال ظرف ۴۸ ساعت جمع شد، گفت: در آن زمان ایشان بزرگ‌ترین فداکاری را انجام دادند و به میدان آمدند و باعث شدند که جلوی فتنه‌ها گرفته شود.

وی بیان کرد: رسانه‌های معاند ۴۰ روز تبلیغ کردند که مردم ایران در روز ۵ دی، تجمع کنند، اما استراتژی آن‌ها بازهم دچار شکست شد و دشمن در این فتنه شکست‌خورده، مچاله شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز