رئیس جمهور گفت: پروژه‌های متعددی در شورای اداری اردبیل مطرح خواهد شد و در کنار آن در این سفر طرح‌های متعدد سدسازی و کانال‌کشی‌های مختلف به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در بدو ورود به اردبیل در فرودگاه بین‌المللی این استان گفت: این سومین سفر بنده به استان ولایتمدار اردبیل است و در تقارن این سفر با میلاد پرخیر و برکت حضرت زینب (س) قدم‌های مبارکی برای اردبیل برداشته خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این سفر پروژه‌های مصوب سفر قبلی بررسی خواهد شد، خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها باید تکمیل شود و اعتبارات مصوب این پروژه‌ها اختصاص یافته است.

روحانی ادامه داد: پروژه‌های متعددی در شورای اداری اردبیل مطرح خواهد شد و در کنار آن در این سفر طرح‌های متعدد سدسازی و کانال‌کشی‌های مختلف به بهره‌برداری می‌رسد.

وی به پروژه‌های بخش صنعت و معدن این استان نیز اشاره کرد و گفت: بالغ بر 2 هزار و 600 میلیارد تومان برای افتتاح دو طرح بزرگ صنعتی در اردبیل اختصاص یافته که گامی بزرگ در راستای ایجاد تحول اقتصادی و صنعتی در این استان است.

رئیس جمهور بیان کرد: برای سال‌های 98 و 99 نیز پروژه‌های متعددی برای اردبیل تصویب خواهد شد که در شورای اداری اطلاع‌رسانی می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز