معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی دنبال حق بود و در برابر جبهه باطل ایستادگی و مبارزه کرد و در نهایت به فیض عظیم شهادت نائل شد.

به گزارش مرور نیوز، امیر دریادار حبیب الله سیاری رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی گفت: جبهه مقاومت از این پس رنگ و بوی دیگری خواهد گرفت.

دریادار سیاری افزود: نگاه به مقوله مقاومت متفاوت خواهد شد به یقین دشمنان مقاومت در دنیا بیکار و ساکت نخواهند نشست.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن همیشه به دنبال بهانه ایست تا ضربه‌ای به کشور وارد کند.

وی افزود: آنانی که در دنیا مسیرحق و حقیقت را دنبال می‌کنند به واقع می‌دانند باعث بوجود آمدن تروریست در منطقه خود آمریکا و هم پیمانانشان هستند.

دریادار سیاری اظهار کرد: آمریکا همواره از عوامل تروریست در منطقه پشتیبانی و موجبات ایجاد ناامنی را در منطقه فراهم کرده است.

وی به رادیو اقتصاد گفت: داعش و القاعده از سوی آمریکایی‌ها ایجاد و در این سال‌ها در جهت حمایت از این گروه‌ها همواره تلاش بی وقفه داشته اند.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: کسانی که در مقابل تروریست‌ها در منطقه ایستاد جبهه مقاومت بوده است.

وی گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی دنبال حق بود و در برابر جبهه باطل ایستادگی و مبارزه کرد و در نهایت به فیض عظیم شهادت نائل شد.

دریادار سیاری در پایان گفت: جبهه مقاومت ازاین پس به برکت خون این شهید بزرگوار و دیگر شهدا با صلابت هرچه تمامتر و اقتدار بیشتر در مقابل سلطه طلبی استکبار در منطقه ظاهر خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز