رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی نامه‌ای به فرمانده کل سپاه گفت: سپاه با انگیزه‌ ای قوی‌تر و اراده‌ای پولادین و صلابتی سلیمانی‌وار اندیشه‌های آن شهید سعید را در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی پیش ببرد.

به گزارش مرور نیوز، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی نامه‌ای به سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خواستار ادامه راه سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی شد.

متن نامه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به این شرح است:

شهادت مظلومانه سپهبد حاج قاسم سلیمانی سرباز مخلص و صدیق ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خمینی عزیز (مدظله العالی) برگ زرین دیگری شد بر کارنامه سراسر درخشان و نورانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که خون پاک و مقدسش در راه مجاهدت‌ها و آزادیخواهی ملت مظلوم و ستم‌دیده کشورهای منطقه تقدیم اسلام شد.

اینجانب این ضایعه بزرگ را به جنابعالی و آحاد جامعه پاسداران انقلاب اسلامی و تمامی همرزمان این شهید سرافراز تبریک و تسلیت عرض نموده و به همه همرزمان و رهروان حق و حقیقت و منادیان ظلم‌ستیزی و پرچم‌داران آزادیخواهی نوید می‌دهیم که سربازان ولایت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیچگاه نخواهند گذاشت پرچم غیرت و عزتی را که این شهید والامقام در اقصی نقاط کشورهای منطقه برافراشته است بر زمین بیفتد.

بی‌شک راه و رسالت خطیر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که پرورش یافته مکتب آزادی و عزت‌خواهی عاشورا و اربابش حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) بود، به دست فرزندان ملت و سربازان ولی امر در سپاه پاسداران تا رسیدن به سر منزل مقصود و رهایی و نجات ملت ستمدیده و در بند اربابان و مزدوران نظام سلطه و استکبار جهانی ادامه خواهد یافت.

از جنابعالی و همه جان‌برکفان ایثارگر و نستوه در آن نیروی ولایی می‌خواهم با انگیزه‌ای قوی‌تر و اراده‌ای پولادین و صلابتی سلیمانی‌وار اندیشه‌های آن شهید سعید را در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی پیش ببرید.پ

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز