دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: آمریکایی ها از شکست های متوالی در منطقه ناراحتند اما نمی دانند پس از چنین جنایتی ، شکست های آنها چند برابر می شود.

به گزارش مرور نیوز، سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در استودیوی گفتگوی ویژه شبکه دوم سیما با اشاره به رأی یکپارچه 329 نفر از نمایندگان پارلمان عراق مبنی بر خروج نظامیان امریکایی ها از خاک عراق اظهار کرد: این رأی گیری و نتیجه آن برای آمریکایی ها غیر قابل پیش بینی بود.

او ادامه داد: کارکرد شهادت های این چنین و خون خواهی نیروهای مقاومت، خشم و نفرت نیروهای مقاومت را چند برابر خواهد کرد. آمریکایی ها از شکست های متوالی در منطقه ناراحتند اما نمی دانند پس از چنین جنایتی ، شکست های آنها چند برابر می شود.

سرلشکر رحیم صفوی با بیان اینکه پیش بینی فضای آینده منطقه پیچیده است افزود: گروه های مقاومت مختلفی از سوریه، لبنان و عراق نسبت به این جنایت عکس العمل نشان خواهند داد آمریکایی ها باید منتظر قصاص عادلانه نیروهای مقاومت باشند.

او ترامپ را بی شخصیت ترین و دروغگوترین و تاجرمنشی که سواد سیاسی ندارد عنوان کرد و افزود: ترامپ فقط پول، نفت و قدرت می شناسد.

سرلشکر رحیم صفوی با انتقاد از حضور آمریکا گفت این ایران است که در منطقه باقی می ماند و آسیب پذیری امریکا در منطقه بسیار زیاد است.

او در ادامه سردار سرلشکر قاسم سلیمانی را ارزشمندترین فرماندهان سپاه قدس دانست .

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز