وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: انتقام سپاه پاسداران از عاملان جنایت ، خبر خوشی بود.

به گزارش مرور نیوز، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز در حاشیه  جلسه هیات دولت ضمن عرض تسلیت شهادت سردار سلیمانی، اظهار کرد: انتقام سپاه پاسداران از عاملان این جنایت، خبر خوشی بود.

وی افزود: عزیزان ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پاسخ کوبنده‌ای به آمریکایی‌ها دادند و امیدوارم که آمریکایی‌ها عاقلانه رفتار کنند و از این به بعد تجاوزی را طراحی نکنند که پاسخ کوبنده‌ای را دریافت خواهند کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره آخرین وضعیت مصدومانی که در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی دچار حادثه شده‌اند، گفت: بنده دیروز از نزدیک در خدمت عزیزان در کرمان بودم که متأسفانه به دلیل ازدحام جمعیت، تعدادی از هموطنانمان دچار حادثه شدند که ما از مسئولان استانی تقاضا کردیم که شیوه تشییع را تغییر دهند در غیر این صورت ممکن بود اتفاقات سخت‌تری پیش بیاید.

نمکی با اشاره به اینکه ۲۱۳ نفر در این قضیه دچار سانحه شده‌اند،گفت: بیشتر افراد با حال بسیار بدی به بیمارستان‌ها آمدند. متأسفانه آخرین آمار کشته‌شدگان ۵۹ نفر گزارش شده است؛ ۲۳ نفر در بخش «آی‌سی‌یو» هستند که حالشان خوب نیست و همچنین ۶۷ نفر بستری بودند که نیمی از آنان امروز مرخص شدند و مابقی در حال مراقبت هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز