رئیس حشدالشعبی در حسینیه امام خمینی(ره) گفت: امیدوارم بتوانیم راه شهیدان سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس را دنبال کنیم و راهشان را برویم.

به گزارش مرور نیوز، فالح الفیاض رئیس حشد الشعبی عراق در  مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی  که پیش از ظهر امروز برگزار شد، گفت: به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، ملت شریف ایران و همه شما بزرگواران و شرکت کنندگان در این مراسم باشکوه و خانواده های شهدای عزیز تسلیت عرض می‌کنم.

وی افزود: من فکر نمی‌کردم که بخواهم در جمع شما و محضر شما برای تسلیت شهادت این سردار بزرگ و این فرمانده شجاع حضور پیدا کنم.

الفیاض گفت: برای ما بسیار گران و سنگین است که در سرزمین عراق، سرزمین حضرت اباعبدالحسین(ع) و به دست افراد شقی و شروری خون پاک این عزیزان روی زمین ریخته شود. من به همه شما ملت مسلمان ایران، ملت برادر و دوست، تسلیت عرض می‌کنم.

رئیس حشدالشعبی عراق تاکید کرد: بسیار افتخار می‌کنم و سعادتمندم که تسلیت همه مسئولین و همه مردم عراق را به شما ملت ایران منتقل کنم. مردم مسلمان عراق در از دست دادن این شهید دلاور و در این عزا، یکپارچه و یک زبان ایستادند و اعلام کردند فرمانده تشکر می کنیم از شما، فرمانده «سعیت مشکور» و خداوند متعال جزایت عطا کند.

وی خاطرنشان کرد: شهید بزرگوار ابومهدی المهندس در طول این مدت همواره همراه و همگام با این شهید بزرگوار، سپهبد سلیمانی، بود و جان خودش را در این راه نثار کرد و به دست شقی‌ترین افراد و پست‌ترین افراد او و همراهانشان شهید شدند.

الفیاض گفت: خداوند به همه آنها جزای خیر عنایت کند و امیدواریم ما هم بتوانیم راه این عزیزان را دنبال کنیم و راهشان را برویم و خداوند متعال به اسلام و مسلمانان نصرت عنایت کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز