رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: هدف قرار دادن مهمترین پایگاه نظامی آمریکا در عراق توسط سپاه مقتدر پاسداران تفوق نظامی ایران را به رخ آمریکا کشید و سردمداران استکبار را در بهت و حیرت فرو برد.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران صبح امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: شهادت ناجوانمردانه سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمش ابومهدی المهندس و همراهانش و تشییع دهها میلیونی این شهدا در عراق و ایران اقتدار اسلام، انقلاب و وفاداری ملت غیرتمند ایران به امام، ولایت و رهبری را به نمایش گذاشت و خشم سران استکبار را برانگیخت.

وی ادامه داد: هدف قرار دادن مهمترین پایگاه نظامی آمریکا در عراق توسط سپاه مقتدر پاسداران تفوق نظامی ایران را به رخ آمریکا کشید و سردمداران استکبار را در بهت و حیرت فرو برد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: در این میان هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری به جهت خطای انسانی در شرایط کاملا جنگی کام ملت ایران را تلخ کرد که قطعا باید مراجع ذیصلاح به امر مقام معظم رهبری به این مسئله رسیدگی کنند.

محمودی خاطرنشان کرد: البته در این میان عده ای فرصت طلب و فریب خورده  که سر در آخور جاسوسخانه انگلیس داشتند، طی چند روز اخیر به حریم سپاه و ارزش های انقلاب تعرض کردند که قطعا توسط ملت بصیر وانقلابی ایران محکوم است و این حریم‌شکنان با خانواده‌های محترم مصیبت دیده هیچ سنخیتی ندارند.

وی ضمن اظهار همدردی با خانواده‌های مصیبت دیده و آرزوی صبر واجر الهی برای آنان بدینوسیله از شهروندان عزیز تهرانی دعوت کرد تا در مراسم بزرگداشت این عزیزان همزمان با ایام فاطمیه که از سوی هیئت رزمندگان اسلام در مهدیه امام‌ حسن مجتبی(ع) به نشانی خیابان آزادی ، غرب بزرگراه یادگار امام(ره) ناحیه بسیج مقداد روز دوشنبه ۲۳ دی ماه ۹۸ از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۲ برگزار می شود، شرکت کنند.

محمودی در پایان بیان کرد: دیگر مراسمات بزرگداشت جان‌باختگان هواپیمای مسافربری اوکراین در روزهای آینده متقابلا اعلام می شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز