رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران گفت: ملت ایران همانطور که در مراسم تشییع تاریخی شهید سلیمانی نشان دادند، در ۲۲ بهمن هم پاسخ زمزمه‌های شوم مذاکره با آمریکا را خواهند داد.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در پیش خطبه نماز جمعه امروز تهران با اشاره به استقبال تاریخی مردم از فرودگاه مهرآباد تا بهشت‌زهرا (س) از امام خمینی (ره)، اظهار کرد: این استقبال از زیباترین حماسه‌های ملت ایران بود و در نهایت سخنرانی کوبنده امام(ره) در بهشت‌زهرا(س) تیر خلاصی بر قلب رژیم منحوس پهلوی بود که آن سخنرانی هیچ‌گاه از حافظه تاریخی ملت ایران پاک نخواهد شد.

وی با بیان اینکه ۱۲ بهمن به معنای واقعی کلمه «یوم‌الله» است، ادامه داد: ما هم‌اکنون چهل و یکمین سالگرد آن روز تاریخی را گرامی می‌داریم، دهه فجر انقلاب اسلامی از مبارک‌ترین ایام ملت ایران است، باید با الهام از مکتب قرآنی و اهل‌بیت(ع) و با بهره‌گیری از هدایت‌های امام(ره)  و مقام معظم رهبری، ضمن گرامیداشت این روزهای نورانی، به این راه مقدس با تمام توان ادامه دهیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران با اشاره به اینکه امسال اولین دهه فجر در گام دوم انقلاب را برگزار می‌کنیم، تصریح کرد: بر این اساس، بیانیه گام دوم انقلاب از محوری‌ترین موضوعاتی است که در دهه فجر به آن پرداخته خواهد شد.

حجت الاسلام محمودی بیان کرد: شعار محوری دهه فجر امسال «انقلاب اسلامی زنده و پویا در پرتو ولایت‌مداری، جهاد و مقاومت» است. فردا در سراسر کشور برنامه‌ها و مراسم ویژه‌ای برگزار خواهد شد که مرکز ثقل این مراسم‌ها در تهران و حرم مطهر امام خمینی (ره) خواهد بود.

وی اعلام کرد: فردا از ساعت ۹ صبح مراسم ویژه در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی برگزار می‌شود و ساعت ۱۱ صبح نیز مراسم گلبارانِ مکان جلوس و نطق تاریخی حضرت امام (ره) در بهشت‌زهرا (س) برپا خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن امسال با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی مقارن است، گفت: حال و هوای ۲۲ بهمن معطر به عطر ایثار، مقاومت و شهادت خواهد بود.

حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: روحیه ضد استکباری ملت ایران و بروز خشم انقلابی آنان علیه آمریکای جهانخوار در ۲۲ بهمن امسال متجلی‌تر خواهد شد و ملت ایران همانطور که در مراسم تشییع تاریخی شهید سلیمانی نشان دادند، در ۲۲ بهمن هم پاسخ زمزمه‌های شوم مذاکره با آمریکا را خواهند داد.

* ملت بزرگ ایران پاسخ نقشه‌های شومی چون معامله قرن را خواهند داد 

وی بیان کرد: از آنجایی که ماهیت انقلاب اسلامی، ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی است، ۲۲ بهمن فریاد کوبنده ایران بر سر آمریکا را شاهد خواهیم بود و ملت بزرگ ایران پاسخ نقشه‌های شومی چون معامله قرن را خواهند داد که «فلسطین برای فلسطینی‌ها است» و طرح «آمریکایی ـ صهیونیستی» محکوم به شکست خواهد بود.  

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران با بیان اینکه قطعاً دهه فجر زمینه‌ساز حضور پرشور مردم در انتخابات خواهد بود، اظهار داشت: از مردم همیشه در صحنه و وفادار به امام (ره) و ولایت دعوت می‌شود که با حضور در مراسم دهه فجر، با آرمان‌های امام (ره) و رهبری تجدید  پیمان کرده و به آمریکا و اذنابش پاسخ دندان‌شکنی داده و عزم و اراده خویش را برای پیمودن این راه نورانی تا سپردن پرچم انقلاب به دست امام زمان (عج) به نمایش بگذارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز