وزیر دفاع فشارهای حداکثری آمریکایی‌ها علیه ملت ایران را شکست خورده و بی اثر دانست

به گزارش مرور نیوز، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امروز با حضور در مدرسه دخترانه الزهراء بخش نگور منطقه دشتیاری چابهار زنگ انقلاب را در اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به صدا درآورد.

وی با حضور در جمع دانش آموزان مقطع متوسطه دخترانه الزهراء (س) با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را معجزه قرن دانست و گفت: امروز به برکت نظام مقدس، جمهوری اسلامی ایران که مرهون خون پاک هزاران شهید سرافراز ایران اسلامی است دارای عزت، سربلندی و استقلال واقعی در سطح منطقه و جهان هستیم.

وزیر دفاع با اشاره به دوران پرفراز و نشیب ۴۱ ساله انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: در جنگ تحمیلی ۸ ساله علیه ملت ایران اسلامی، تمامی اقوام دست به دست هم دادند و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامید ساختند و در مقاطع مختلف نیز همبستگی، اتحاد و یکپارچگی ملت بزرگ ایران اسلامی تحت رهبری‌های داهیانه امام (ره) و مقام معظم رهبری موجب شکست اردوگاه استکبار جهانی شده است.

امیر حاتمی با تقدیر و تشکر از همت ملی در کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان، افزود: دولت و نیروهای مسلح همواره خود را خدمتگزار مردم می‌دانند و از هیچ کوشش و تلاشی در خدمت‌رسانی به مردم عزیز آسیب دیده فروگذار نمی‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود فشارهای حداکثری آمریکایی‌ها علیه ملت ایران را شکست خورده و بی اثر دانست و تصریح کرد: ملت رشید، بصیر و مقاوم ایران اسلامی هرگز تسلیم زیاده خواهی‌های جبهه استکبار نشده و نخواهد شد و قطعاً از این مشکلات با سربلندی و موفقیت عبور خواهیم کرد.

وزیر دفاع اظهار داشت: به دشمنان ایران اسلامی یادآور می‌شویم که اگر کسی به حریم امنیت این ملت و آرمان‌های والایش تعدی کند، با پاسخ دندان شکن فرزندان غیور ملت در نیروهای مسلح روبرو خواهد شد.

امیر حاتمی با اشاره به شهادت سردار پر افتخار سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تاکید کرد: ملت ایران اسلامی با حضور میلیونی خود در مراسم تشییع و تجلیل از این فرزند انقلاب این پیام را اعلام کردند که قدردان سربازان حافظ کشور و نظام شان هستند و هرگز اجازه نخواهند داد آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر قدس در مسیر نورانی این شهید عزیز، خلل ایجاد کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز