نیروی راهبردی آجا به عنوان پشتوانه‌ای محکم برای سیاست‌های دفاعی کشور و بازویی بلند برای حفاظت از منابع و منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفای نقش کرده است.

به گزارش مرور نیوز، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش به مناسبت دهه مبارک و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

دهه مبارک فجر و طلوع خورشید انقلاب؛ سال روز استقرار نظام مقدس و پر برکت اسلامی و یادآور رشادت ها و ایثارگری ملت قهرمان و شهید پرور ایران در مسیر دستیابی به استقلال، آزادی و برپایی نظام مقدس اسلامی است. جوشش غرور آفرینی که امید و خودباوری را در بطن جامعه زندگی بخشید و الگویی عملی و الهام بخش را برای آزادیخواهان عالم به ارمغان آورد.

نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران مفتخر است که در پرتو انقلاب اسلامی و رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) حضرت امام خامنه‌ای عزیز، در طول بیش از چهار دهه گذشته کارنامه درخشانی از حماسه سازی و اقتدار را به منصه ظهور رسانده و ضمن دفاع مستحکم از منابع و منافع ملی، در ابعاد مختلف تولید قدرت، خودکفایی و توسعه صنعتی، امید بخشی، تولید علم و حرکت در مرز دانش و فناوری، آبادسازی ملی و عمق بخشی به قدرت دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی نقاط عطف زرینی را در تارخ پر افتخار کشور ثبت کند.

امروز به لطف الهی و دعای خیر خانواده شهدا و جانبازان، حمایت ملت قهرمان، ایثار کارکنان و خانواده های گرامی نداجا، نیروی راهبردی آجا به عنوان پشتوانه‌ای محکم برای سیاست‌های دفاعی کشور و بازویی بلند برای حفاظت از منابع و منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی در قالب نیرویی قدرت آفرین، ارزش محور، ولایتمدار و پادر رکاب، ایفای نقش کرده و در حفاظت از آرمان‌های بلند امام راحل (ره) و دستاوردهای این انقلاب متعهدانه، آگاهانه و غیرتمندانه از هیچ کوششی دریغ ننماید.

ضمن تبریک این ایام الله فرخنده به آحاد ملت شریف و بویژه کارکنان و خانواده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، توفیق و سعادت حفظ این میراث ارزشمند و اتصال این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی موعود (عج) و سربازی در زیر لوای حضرتش را از خداوند بزرگ مسئلت می کنم.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار حسین خانزادی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز