رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: جغرافیای مقاومت روز به روز درحال توسعه است، ضدیت با آمریکا صرفاً دیگر در شعارهای مردمی خلاصه نمی‌شود و مسئولان کشورهای خاورمیانه این مخالفت را در بیان و زبان خود نمایش می‌دهند

به گزارش مرور نیوز، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در واکنش به طرح معامله قرن گفت: فارغ از رویاپردازی‌ های آمریکایی‌ها برای تقویت دولت اسرائیلی در اراضی اشغالی فلسطین تحت عنوان معامله قرن که حتی تعجب محافل تخصصی رژیم صهیونیستی را در پی داشته است واقعیت‌‎های میدان حاکی از آن است مسیر تحولات آتی جنوب غرب آسیا به نفع ملت فلسطین و کاملا عکس منافع رژیم صهیونیستی به پیش می‌رود.

وی ادامه داد: جغرافیای مقاومت روز به روز درحال توسعه است، ضدیت با آمریکا صرفاً دیگر در شعارهای مردمی خلاصه نمی‌شود و مسئولان کشورهای خاورمیانه این مخالفت را در بیان و زبان خود نمایش می‌دهند، بیداری اسلامی رو به ازدیاد است و قدرت آمریکا به‌عنوان اصلی‌ترین حامی رژیم صهیونیستی در معادلات بین‌المللی روبه افول گذاشته است.

جلالی با بیان اینکه ایران به عنوان اصلی‌ترین بازیگر مناقشه آزادسازی اراضی اشغالی، درحال گذار به سطح جدیدی از قدرت مبتنی بر مولفه‌های نظامی، سیاسی، علمی، اقتصادی و اجتماعی در گام دوم انقلاب است تاکید کرد: رژیم اشغالگر قدس از نظر ساختار سیاسی و اجتماعی در شکننده‌ترین وضعیت خود از ابتدای غصب سرزمین‌های فلسطین قرار دارد و بحران‌های داخلی آن روزبه روز عمیق‌تر می‌شود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پایان گفت: در چنین شرایطی به نظر می‌رسد حماقت ترامپ به مثابه روشن کردن کبریت در انبار باروتی است که می‌تواند عمر رژیم صهیونیستی را کوتاه‌تر از آنی کند که حتی ما پیش‌بینی می کنیم. زیرا این قرن، قرن فلسطین است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز