جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شهدای مدافع حرم جلوه‌ای از وحدت کلمه را تجلی بخشیدند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سپاه نیوز، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در گردهمایی ۳۰ هزار نفری دانش آموزان بسیجی نسل سلیمانی‌ ها در مصلی امام خمینی (ره)، گفت: شهدای مدافع حرم جلوه‌ای از وحدت کلمه را تجلی بخشیدند و همه مسلمانان عالم اعم از افغانستانی، پاکستانی، عراقی، سوری و... آمدند و وحدت کلمه را در سوریه رقم زدند.

وی ادامه داد: اگر وحدت کلمه ایجاد شود، هیچ قدرتی نمی‌تواند خدشه‌ای به رخ مبارک انقلاب اسلامی وارد کند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهید فهمیده و شهید بهنام محمدی الگوی بزرگی برای جوانان کشور هستند، افزود: این دو شهید وارد کلاس بزرگی همچون دفاع مقدس شدند و نامشان در تاریخ جمهوری اسلامی ایران ماندگار شد.

سردار فدوی تأکید کرد: اگر بر یک روند پایدار باشیم، موفق خواهیم شد و این وعده خداوند است؛ همچنین اگر ما به دستورات خدا‌وند عمل کنیم، موفقیت از آنِ ما خواهد بود.

وی در ادامه به نقش‌آفرینی مؤثر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت اشاره و بیان کرد: سردار سلیمانی آن‌چنان پایداری و به تکالیفش عمل کرد که به صورتی متفاوت از سایر شهدا به شهادت رسید و به دیدار حق شتافت.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه همه مسلمانان و کسانی که در جغرافیای جبهه مقاومت قرار دارند از بالاترین هوش و توانمندی برخوردارند، گفت: امروز ما باید از توانی که خداوند در اختیار ما قرار داده است، برای موفقیت جبهه مقاومت استفاده کنیم.

سردار فدوی تأکید کرد: امروز باید از ظرفیت‌هایی که داریم در راستای مبارزه با جنگ اقتصادی و فرهنگی دشمنان استفاده و در برابر حملات آن‌ها ایستادگی و مقاومت کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز