وزیر ک وزیر کشور گفت: تا ساعت ۱۲ میزان شرکت‌کنندگان این بار هم مثل دوره گذشته مجلس بوده و تقریباً برابر است و رقمی حدوداً هفت میلیون و نیم تا هفت میلیون و ۷۰۰ هزار نفر شرکت کرده‌اند.

به گزارش مرور نیوز، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور پس از شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور اظهار کرد: تا ساعت ۱۲ میزان شرکت‌کنندگان این بار هم مثل دوره گذشته مجلس بوده و تقریباً برابر است و رقمی حدوداً هفت میلیون و نیم تا هفت میلیون و ۷۰۰ هزار نفر شرکت کرده‌اند.

* آمار مشارکت به محض اینکه انتخابات پایان یابد اعلام می شود

وی در پاسخ به این پرسش که آمار مشارکت چه زمانی به طور دقیق آمار اعلام می‌شود، اظهار کرد: آمار مشارکت به محض اینکه انتخابات پایان یابد اعلام می شود.

 وزیر کشور با اشاره به تاثیر آرای مردم در سرنوشت کشور تاکید کرد: موضوع مشارکت در سرنوشت کشور امر مقدسی است که به لطف خداوند و با انقلاب برای مردم فراهم شده و ما از نظر دموکراسی و مشارکت مردم رقم خوبی را ثبت کردیم و از لحاظ تاریخی سابقه خوبی داریم.

رحمانی فضلی افزود: امیدواریم در این دوره مردم با شوق بیشتری تا آخر وقت در انتخابات شرکت کنند به خصوص که  موضوع مشارکت مردم در چگونگی بر خورده دشمن با ما حتما تاثیرگذار است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز