جانشین نیروی زمینی ارتش حفظ نیروی انسانی را بسیار با اهمیت خواند و گفت: باید نیروی انسانی را تبدیل به سرمایه کنیم، در حوزه ارتقای تحرک همتاسازی در نیروی انسانی اولویت است، نباید با رفتن یک نیروی متخصص ادامه و روند کار در یگان راکد شود.

به گزارش مرور نیوز، امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در سومین ارتقای تحرک در نیروی زمینی ارتش، اظهار کرد: تحرک به معنی قدرت جابجا کردن عُدّه و تجهیزات در کوتاه‌ترین زمان ممکن است، در همه حوزه‌ها باید خود را آماده کنیم و بتوانیم به دستاوردهای بزرگی در تحرک یگان‌ها دست یابیم.

وی با اشاره به لزوم تحرک و تخصص در سطح نیروی زمینی ارتش، افزود: تحرک نیاز به تخصص و تعهد نیروها دارد، یک نیروی انسانی کارآمد با ذهن پویا است که می‌تواند تبدیل به سرمایه شود، تمام تلاش خود را باید انجام دهیم تا پاسخی مطلوب به نیازهای عملیاتی روز یگان‌های خود داشته باشیم.

جانشین نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: یکی از مولفه‌ های مهم تحرک و کارآمدی یگان‌ها، پویایی نیروی انسانی است، برای ارتقای تحرک، باید در کنار تجهیزات، نیروی انسانی توانمند وجود داشته باشد، در حوزه نیروی انسانی باید سطح آموزش‌ها را بالا ببریم تا بتوانیم تخصص را در بین کارکنان نهادینه کنیم.

امیر نعمتی، حفظ نیروی انسانی را بسیار با اهمیت خواند و خاطرنشان کرد: باید نیروی انسانی را تبدیل به سرمایه کنیم، در حوزه ارتقای تحرک همتاسازی در نیروی انسانی اولویت است، نباید با رفتن یک نیروی متخصص ادامه و روند کار در یگان راکد شود.

وی با تاکید بر این‌که نیروی انسانی کارآمد تحرک در یگان نظامی را افزایش دهد، گفت: در حوزه ارتقای تحرک، تمامی رسته‌ها باید در کنار هم و برای رشد و بالندگی یگان کار کنند تا یگان عملیات کننده بتواند در میدان نبرد به راحتی اجرای عملیات کند.

در این مراسم از نفرات برتر در حوزه آماد و پشتیبانی یگان‌های نیروی زمینی ارتش تقدیر شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز