رئیس‌ جمهور گفت: ملت ما همیشه روزهای سخت را گذرانده است و ان‌شاالله از این روزها عبور می‌کند. مردم در سال ۹۹ مشکلاتی که در سال ۹۸ با آن مواجه شدند را جبران می‌کنند. مردم در این روزها بیش از همیشه باید همدیگر را یاری کنند.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز (سه شنبه) در آئین بهره برداری از قطعات ۲ و ۳ آزادراه همت- کرج که صبح امروز برگزار شد، اظهار کرد: ۹۷ درصد اعتبار این پروژه در این ۶ سال تأمین و اجراشده است. این اتوبان اهمیت ویژه‌ای دارد. سال‌ها مردم از اتوبان همت که عبور می‌کردند، یک مرتبه با تابلویی مواجه می‌شدند که اتوبان تمام شده است.

وی افزود: از پس فردا یعنی از روز پنجشنبه این مسیر به روی مردم باز می‌شود.

روحانی تاکید کرد: از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان‌ها که شبانه روز مشغول کارند و جان مردم را نجات می‌دهند و در حال درمان بیماران هستند قدردانی و برای همه بیماران آرزوی شفا می‌کنیم.

* این روزهای سخت خواهد گذشت 

رئیس‌ جمهور گفت: این روزهای سخت خواهد گذشت و این غم به پایان خواهد رسید. شفا دست خداوند و آینده و عظمت کشور هم دست خداست. امسال جسم ما به دلایل بهداشتی از اماکن متبرکه فاصله دارد اما روح ما از هر سال به آنها نزدیکتر است.

وی افزود: ملت ما همیشه روزهای سخت را گذرانده است و ان‌شاالله از این روزها عبور می‌کند. مردم در سال ۹۹ مشکلاتی که در سال ۹۸ با آن مواجه شدند را جبران می‌کنند. مردم در این روزها بیش از همیشه باید همدیگر را یاری کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز