عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: رئیس جمهور باید به جای توبیخ رحمانی به دلیل رایزنی نکردن او برای موافقت نمایندگان با تفکیک وزارت بازرگانی، وی را به دلیل افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها توبیخ می‌کرد.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی با اشاره به برکناری وزیر صمت، گفت: آقای رئیس جمهور! در زمانی که ما به دنبال استیضاح رضا رحمانی بودیم، می‌گفتیم که به مصلحت نیست اگر این طور است پس چرا خود شما این مصلحت را درک نکردید؟

وی افزود: رئیس جمهور باید به جای توبیخ رحمانی به دلیل رایزنی نکردن او برای موافقت نمایندگان با تفکیک وزارت بازرگانی، وی را به دلیل افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها توبیخ می‌کرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اظهارات اخیر رئیس سازمان برنامه و بودجه مبنی بر اینکه موضوع بازنشستگان تأمین اجتماعی به ما ارتباطی ندارد، گفت: اگر واقعاً این چنین است، پس آنان نباید شرکت‌های زیرمجموعه شستا را هم در بورس عرضه می‌کردند. چرا که این کار هم به آنان ارتباطی ندارد.

سلیمی با تأکید بر ضرورت بهبود وضعیت کارکنان بهداشت و درمان، گفت: لازم است رئیس مجلس به رئیس جمهور تذکر دهد تا وعده‌هایی که برای بهبود وضعیت کارکنان بهداشت و درمان به ویژه در اوج کرونا داده شده است، محقق شود.

علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر، گفت: واگذاری شستا در بورس با تصمیم این سازمان بود و اشکالی در این خصوص وجود ندارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز