وزیر بهداشت و درمان آموزش پزشکی گفت: پروتکل‌های سخت‌تری اتخاذ کردیم، البته شب قبل مردم اصول بهداشتی را به خوبی رعایت کردند.

به گزارش مرور نیوز، سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان آموزش پزشکی پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: تصمیم بسیار سختی را در رابطه با بازگشایی مساجد برای احیا شب‌های قدر گرفتیم، همکاران ما ایراداتی نسبت به این موضوع از ابتدا داشتند، برای شهر‌های سفید و غیر سفید سعی کردیم این ایرادات را مرتفع کنیم.

وزیر بهداشت ادامه داد: پروتکل‌ های سخت ‌تر و جدیدی با حضور مسئولان امور مساجد، ستاد نماز جمعه را اتخاذ کردیم، خوشبختانه شب قبل مردم روی ما را سفید کردند و اصول بهداشتی را رعایت کردند.

نمکی ادامه داد: مردم نشان دادند می‌توانند با اصول رعایت بهداشتی این مراسم را برگزار کنند؛ طبق گزارش‌های ارائه شده در استان ها شب قبل مراسم شب های احیا بدون مشکل برگزار شد و به جز یک مورد بقیه حداکثر پروتکل‌ها را رعایت کردند و ما را برای استمرار این بازگشایی دلگرم‌تر کردند.

او یادآور شد: امروز نامه‌ای را خدمت وزارت ورزش و جوانان ارسال می‌کنیم که در شهرهای غیر قرمز ورزش‌های انفرادی برقرار شود و برای بازگشایی تمرین‌های لیگ برتر امروز تصمیم گیری می‌کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز