وزیر اطلاعات به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) پیامی صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«از اصول امام (ره) اعتماد به صدق و وعده‌ی الهی و بی اعتمادی به قدرت‌های مستکبر است.» مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

«باز آن نیمه‌ی خرداد غم انگیز رسید موسم هجرت آن یار دل انگیز رسید

فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد عروج عارفانه و ملکوتی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) ضایعه‌ای جبران ناپذیر را یادآوری می‌نماید که خاطره‌ی جانسوز آن علاوه بر ایران اسلامی، مسلمانان و آزادی خواهان جهان را تا قیام قیامت سوگوار نمود. تنها تسلای دل‌های رنجور امت داغدار، جانشینی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (حفظه الله تعالی) رهبری فرزانه و اندیشمند بود، تا خورشید عالم تاب اسلام ناب محمدی (صلوات الله علیه) بر قامت راسخ و سترک ولایت فقیه همچنان بتابد و قلوب حق طلبان را روشنایی بخشد.

دریغا که امسال در شرایطی به سوگ می‌نشینیم که شیوع ویروس ویرانگر کرونا، توفیق حضور در حرم مطهر و شیون گاه آن امام راحل را از عاشقان و مشتاقان، سلب نموده است.

اکنون به تاسی از قرآن و عترت و به برکت هدایت‌های الهی آن پیشوای جاودان، کشتی امید مستضعفان و آزادی خواهان عالم به ساحل امن نجات رسیده و علی رغم تحریم‌های ظالمانه و فشار‌های اقتصادی، بساط امپریالیسم جهانخوار و صهیونیسم غاصب، رو به برچیده شدن است و آثار این فرسایش و افول ابهت پوشالی، روز به روز نمایان‌تر می‌گردد.

اینک ما با شهدای عزیز ١۵ خرداد و همه شاهدان همیشگی تاریخ عهد می‌بندیم که با پاسداری از راه سرخ شهدا و امام شهدا (ره)، در سایه سار ولایت فقیه و در سایه وحدت و همدلی مسئولین و مردم سلحشور کشورمان ثابت قدم بمانیم.»

سید محمود علوی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز