رییس مجلس گفت: بسیاری از بایدهایی که گاه مطرح و مطالبه می‌شود برعهده خود مسئولان است. ‌وظیفه ما این است که مشکلات را با برنامه ‌ریزی حل کنیم و به مردم گزارش دهیم‌. انتقاد را دومرتبه جایگزین کار مؤثر و رفع مشکلات مردم نکنیم.

به گزارش مرور نیوز، محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: «ما حق نداریم در تریبون از آنچه وظیفه خود ماست، انتقاد کنیم. بسیاری از بایدهایی که گاه مطرح و مطالبه می‌شود برعهده خود مسئولان است. ‌وظیفه ما این است که مشکلات را با برنامه ‌ریزی حل کنیم و به مردم گزارش دهیم‌. انتقاد را دومرتبه جایگزین کار مؤثر و رفع مشکلات مردم نکنیم.»

امروز نیز در جلسه علنی مجلس بعد از صحبت های حجت الاسلام قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی، قالیباف خطاب به او گفت: من هم مانند شما یک خدمتگزار در مجلس شورای اسلامی هستم. از نظر بنده ما که مسئولیتی برعهده داریم حق نداریم از خودمان انتقاد کنیم؛ در جایی که وظیفه برعهده ماست. همه بایدهایی که شما به آن اشاره داشته‌اید مسئول‌شان خودتان هستید. همه باید دست به دست هم داده و مشکلات را با هم حل کنیم. به نکاتی که شما اشاره کردید چه کسی باید بپردازد همه ما مسئول هستیم که وظایف‌مان را به درستی انجام دهیم. اگر مردم از مسئولان نیز نقد بشنوند پس چه کسی باید مشکلات را حل بکند؟

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز