نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: صنعت ابریشم در کشور ما ۱۵۰ سال قدمت دارد اما در شرایط فعلی این صنعت به خاک نشسته است و کارگران این صنعت به دلیل عدم دریافت حقوق سرگردان هستند.

به گزارش مرور نیوز، سید کاظم دلخوش در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مشکلات حوزه کشاورزی گفت: متأسفانه در بخش کشاورزی کوتاهی‌های بسیار زیادی شده که باید از سوی دولت و وزارت جهاد کشاورزی مرتفع شود.

وی با اشاره به اینکه زیرمجموعه‌های بخش کشاورزی بسیار زیاد است، ادامه داد: در بسیاری از کشورها هر کدام از این زیرمجموعه‌ها در حد یک وزارتخانه هستند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی در زمینه آبخیز داری بسیار ضعیف عمل کرده است و این مسئله باعث شده وقوع سیل آسیب‌های جدی به استان‌ های سیل زده وارد کند.

دلخوش بیان کرد: صنعت ابریشم در کشور ما ۱۵۰ سال قدمت دارد اما در شرایط فعلی این صنعت به خاک نشسته است و کارگران این صنعت به دلیل عدم دریافت حقوق سرگردان هستند.

وی یادآور شد: همچنین صنعت مرغ در کشور دچار ورشکستگی شده و شاهد نوسان قیمت مرغ هستیم که باید تدبیری برای حل این مشکلات اتخاذ شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز