معاون سیاسی وزارت امور خارجه در سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان عزیز به میهن اسلامی با آزادگان دستگاه دیپلماسی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرور نیوز، سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه به صورت ویدئو کنفرانسی به مناسبت ۲۶مرداد، سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان عزیز به میهن اسلامی با آزادگان دستگاه دیپلماسی دیدار و گفتگو کرد.

در این گفتگوی صمیمانه، عراقچی ضمن تبریک اعیاد گذشته، فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان معزز به وطن را به آنان تبریک گفت.

وی آزادگان را جزو ذخایر انقلاب اسلامی دانست و حضور پر تعداد ایثارگران در وزارت امور خارجه را موجب مباهات این وزارتخانه ارزیابی کرد.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد: در وزارت امور خارجه علاوه بر آزادگان دوران دفاع مقدس، تعدادی از همکاران آزاده قبل از پیروزی انقلاب اسلامی که در زندان های رژیم ستم شاهی تحت شکنجه قرار داشتند و نیز آزادگانی که توسط گروه‌های تروریستی و تکفیری به اسارت  گرفته شده‌اند، حضور دارند و این امر حضور آزادگان در وزارت امور خارجه را متمایز می‌کند.

عراقچی همچنین به اقدامات وزارت امور خارجه در جهت تکریم ایثارگران و خانواده های ایشان اشاره کرد و گفت: وزارت امور خارجه وظیفه خود می‌داند تکالیف قانونی خود دراین حوزه را با جدیت و به دور از پیچیدگی‌های معمول اداری انجام دهد.

در پایان آزادگان ضمن تشکر از عراقچی، دیدگاه‌های خود در خصوص موضوعات مختلف ازجمله تقویت و ترویج فرهنگ ایثار در وزارت امور خارجه و سیاست خارجی را بیان کردند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز