جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: امروز شاهد یک اقدام بزرگ و ارزشمند از نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم و آن واگذاری بخش اول ۴۰ هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه است.

به گزارش مرور نیوز، سردار علی فضلی جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه امروز در حاشیه مراسم توزیع کمک‌های مومنانه نیروی زمینی سپاه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز همه نیروهای مسلح در برپایی برنامه‌های ویژه چهلمین سال دفاع مقدس حضور فعال دارند، گفت: نیروهای مسلح کشورمان امسال ۴۰ هفته را برای بیان بخشی از ناگفته‌ های دفاع مقدس به عموم مردم اختصاص داده ‌اند که در رأس این اقدامات، برنامه ‌هایی است که نیروی زمینی سپاه به همین منظور پیش‌بینی کرده است.

جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه تاکید کرد: نیروی زمینی سپاه در کنار بیان ناگفته ‌های دفاع مقدس در مدت یاد شده، چند اقدام جانبی را هم برای محرومیت ‌زدایی به‌ ویژه آن دسته از محرومانی که در مناطق مرزی همچون استان‌های خوزستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و برخی از استان‌های دیگر هستند در دستور کار دارد.

سردار فضلی اظهار داشت: امسال در کنار این اقدامات، نیروی زمینی سپاه حدود ۱۱ بیمارستان صحرایی را هم با رعایت پروتکل ‌های بهداشتی با هماهنگی وزارت بهداشت در سطح مناطق عملیاتی دفاع مقدس و استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان برپا خواهد کرد.

وی گفت: امروز شاهد یک اقدام بزرگ و ارزشمند از نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم و آن واگذاری بخش اول ۴۰ هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز