سخنگوی سپاه پاسداران گفت: با شکوه برگزار کردن مراسم حاج قاسم هم برای ما خیلی مهم است و هم برای دشمن پیام مهمی دارد.

به گزارش مرور نیوز، سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست کشوری هم‌اندیشی و تشریک مساعی در سیاست‌گذاری مناسبت‌های نیمه دوم سال جاری گفت: برای هر کدام از مناسبت‌ها مخصوصا سالگرد شهادت سردار سلیمانی ستاد ویژه‌ای پیش بینی شده و قرار است به زودی جلسه‌ای با مسئولین فرهنگی کشور برگزار شود. با شکوه برگزار کردن مراسم حاج قاسم هم برای ما خیلی مهم است، هم برای دشمن پیام مهمی دارد و سنگ بنایش باید درست گذاشته شود.

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: در همه این مناسبت‌ها و در آستانه مراسم مختلف در کشورمان، دشمن جریان رسانه‌ای را برپا می‌کند تا در دام عملیاتی خود ما را گرفتار کند و این نشان می‌دهد دشمن به صورت حرفه‌ای وارد عمل می‌شود و ما آن طور که باید به این موضوعات توجه نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: شب سوم خرداد که سالگرد پیروزی ما در خرمشهر است مشکل آب غیزانیه را مطرح کردند. یک مرتبه که این مشکل ایجاد نشده بود، اما به یک باره طرحش کردند. در شبکه‌های اجتماعی نزدیک ۳۰ شخصیت در مورد این موضوع اظهار نظر کردند. دو روز قبل قرارگاه خاتم طی ۲۵ روز این مشکل را حل کردند، جز صدا و سیما کسی درباره رفع این مشکل حرفی نزد.

وی با بیان اینکه اقدامات محتوایی ما در سال جاری بیشتر خواهد بود، افزود: ما نباید اجازه دوقطبی شدن درباره برگزاری برنامه‌های مختلف را بدهیم. شاید از بستر این مراسم‌ها بتوانیم ثابت کنیم که همه گروه‌ها هدف مشترکی دنبال می‌کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز