سخنگوی شورای نگهبان گفت: ناظران شورای نگهبان بر سر صندوق‌ها گزارش‌ها را به صورت آنلاین ارسال می‌کنند و همکاران ما در ستاد انتخاباتی رسیدگی لازم را انجام خواهند داد.قطعاً به تخلف‌ها رسیدگی می‌کنیم.

به گزارش مرور نیوز، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان امروز جمعه بیست‌ویکم شهریور ماه با اشاره به برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور نظارت بر انتخابات، سامانه آنلاین نظارتی را به نام سامانه سَنا افتتاح کردیم که در این مرحله از انتخابات به صورت آزمایشی، اتفاقات را رصد می‌کند.

وی ادامه داد: ناظران شورای نگهبان بر سر صندوق‌ها گزارش‌ها را به صورت آنلاین ارسال می‌کنند و همکاران ما در ستاد انتخاباتی رسیدگی لازم را انجام خواهند داد. اگر خدای ناکرده تخلفی مشاهده شود، از کسانی که در جریان مشکل هستند انتظار داریم گزارش تخلفات را به دفاتر ما یا هیئت‌های نظارتی ۸ استان و یا ستاد مرکزی انتخابات ارسال کنند؛ قطعاً به تخلف‌ها رسیدگی می‌کنیم.

کدخدایی افزود: نظارت بر روند انتخابات وظیفه‌ ماست و خوشبختانه در ستاد مرکزی و ستادهای استانی این کار به خوبی انجام می‌شود. اطلاعیه های هیئت نظارت بر انتخابات از طریق رسانه ملی منتشر خواهد شد و چیزی حدود ۲۴ گروه بازرس ویژه از تهران برای هشت استان محل برگزاری انتخابات اعزام کردیم تا علاوه بر همکاران مستقر در استان‌ها، بازرسان ما نظارت ویژه‌ای را داشته باشند. آنها هم در حوزه‌های انتخابی مستقر هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز