نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: در این شرایط اروپائی ها بازی منافقانه ای انجام می دهند و سیاست های اعلامی و اعمالی آنان با هم تفاوت زیادی دارد و مجلس در این شرایط باید به بازی پلیس خوب و بد آمریکا و اروپائی ها دقت کند.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، گفت: آمریکایی ها به دنبال فعال کردن سیستم ماشه هستند و علیرغم آنکه از برجام خارج شده اند می گویند که این مسئله ذیل قطعنامه ۲۲۳۱ است و ادعای آنان این است که مکانیسم ماشه از ۳۰ شهریور اعمال می شود.

وی بیان کرد: در این شرایط اروپائی ها بازی منافقانه ای انجام می دهند و سیاست های اعلامی و اعمالی آنان با هم تفاوت زیادی دارد و مجلس در این شرایط باید به بازی پلیس خوب و بد آمریکا و اروپائی ها دقت کند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما نباید منتظر بمانیم و ببینیم آنان می خواهند چه اقداماتی انجام دهند و چه تحریم های جدیدی را به کشور تحمیل کنند.

پژمانفر بیان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی سه فوریتی را آماده کرده اند که پاسخ مناسبی به شیطنت های آمریکا و اروپا دهند که لازم است هر چه سریعتر این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز