دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا طی پیامی ابقاء و انتصاب جعفری را تبریک گفت.

به گزارش مرور نیوز، سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی طی پیامی ابقاء و انتصاب جعفری را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر علی اصغر جعفری

مدیر عامل محترم موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

سلام علیکم ؛

 ابقاء و انتصاب  شایسته جنابعالی در سمت " معاون رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس " که نشان  از تعهد ، کارآیی  و افتخار آفرینی آن برادر عزیز  در عرصه های  متعدد مدیریتی بویژه مدیریت مجموعه ارزشمند موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  می باشد   را  صمیمانه تبریک عرض می نمایم .

یقینا تاریخ انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و جلوه های مختلف ایثار و شهادت و حقایق ناب آن دوران  نیازمند باز آفرینی و بازنمایی جلوه های آن  ، خصوصا ارائه به نسل جوان و آیندگان ایران اسلامی دارد ، از سوی دیگر معرفی جبهه مقاومت و مظلومیت رزمندگان آن در برهه حساس کنونی انقلاب و منطقه نیازمند اهتمام ویژه ای است که یکی از ابزارهای دستیابی به این دو مهم  موزه های انقلاب اسلامی می باشد .

امید واثق دارم  با بهره گیری از توان موجود و تداوم حرکت انقلابی می توانید با بهره گیری از هنر و ادبیات مقاومت و از سوی دیگر راویان راستین دفاع مقدس و ارائه آن در قالب آثار  موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  ،گام های مهمی در انتقال حقایق و معارف دفاع مقدس بر دارید.

با ابراز خرسندی از این انتصاب و ابقاء،موفقیت روز افزون آن برادر عزیز در تحقق مأموریتهای محوله، تحت توجهات خاصه حضرت ولی عصر «عجل اللّه تعالی فرجه الشریف» و تبعیت از منویات مقام معظـم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی  امام  خامنه ای « مدظله العالی » را  از  درگاه ایزد  متعال مسئلت دارم.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

سرلشکر پاسدار  سیّد یحیی صفوی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز