نیروی دریایی سپاه ۵ هزار بسته کمک معیشتی را در راستای اجرای کمک‌های مومنانه، مواسات و همدلی بین نیازمندان توزیع کرد.

به گزارش مرور نیوز، نیروی دریایی سپاه ۵ هزار بسته کمک معیشتی را در راستای اجرای کمک‌های مومنانه، مواسات و همدلی در ایام شیوع ویروس منحوس کرونا و به منظور لبیک به فرمان مقام معظم رهبری و یاری رسانی به اقشار آسیب پذیر کشورمان در مناطق جنوب، تهیه و در مراسمی با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه توزیع کرد.

بنا بر این گزارش، نیروی دریایی سپاه در این مرحله از توزیع کمک‌های مومنانه، بسته‌های معیشتی را برای رفع نیاز محرومین و نیازمندان، به استان‌های فارس، هرمزگان، خوزستان، بوشهر و جنوب استان سیستان و بلوچستان ارسال کرد.

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در این مراسم اظهار کرد: در این سری کمک‌های مومنانه و در لبیک به فرمان حضرت امام خامنه ای در نیروی دریای سپاه، با ۵ هزار بسته‌ای که امروز توزیع می‌شود و ۳۵ هزار بسته‌ای که قبلاً به مردم عزیزمان و کسانی که بر اثر این بیماری منحوس شغل و کار خودشان را از دست داده‌اند؛ به ۴۰ هزار بسته رسیده و به یاری خدا تا پایان امسال به ۴۵ هزار بسته خواهد رسید.

بسته‌های کمک مومنانه از محل صرفه جویی‌های برنامه‌ای نیروی دریایی سپاه تهیه شده و شامل ۱۰ کیلو برنج، روغن، گوشت مرغ و بوقلمون به ارزش ۵۰۰ هزار تومان است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز